رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار:

تاثیر مثبت نمایشگاه های صنایع دستی بر معرفی تولیدات صنعتگران چابهار

تاثیر مثبت نمایشگاه های صنایع دستی بر معرفی تولیدات صنعتگران چابهار

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار:

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۶۴۷ بازدید


رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در معرفی تولیدات صنعتگران شهرستان چابهار تاثیر مثبتی دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان، عبدالحمید بلوچ زاده در جلسه ای با صنعتگران صنایع دستی شهرستان چابهار اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان علاوه بر اینکه مشوقی برای تولید است، می تواند محصولات صنایع دستی صنعتگران را معرفی کند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان چابهار افزود: برای معرفی صنایع دستی علاوه بر نمایشگاه می توان از ظرفیت های دیگری همچون شبکه های مجازی استفاده کرد.

وی گفت: برای اینکه در همه جشنواره هایی که در چابهار برگزار می شود غرفه صنایع دستی ایجاد شود، طی جلساتی با مدیریت گردشگری منطقه آزاد و اداره کل شیلات مقرر شد تا با تعامل و همکاری این ادارات در تمام جشنواره های فرهنگی، هنری و ورزشی به منظور معرفی و فروش صنایع دستی، غرفه هایی دایر شود.

بلوچ زاده خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، مبنی بر تعامل و همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار با تمامی دستگاه های دولتی، خصوصی و فعالین گردشگری، دیداری با معاونت صید اداره کل شیلات در خصوص جشنواره طبخ غذاهای دریایی و ایجاد نمایشگاه صنایع دستی تعامل برگزار و همکاری با این اداره کل را اعلام کردیم.
انتهای پیام / ب