از امروز آغاز شد

کارگاه ۲ روزه ارتقای کسب و کار در حوزه های گردشگری و صنایع دستی با تکیه بر ظرفیت های بومی

کارگاه ۲ روزه ارتقای کسب و کار در حوزه های گردشگری و صنایع دستی با تکیه بر ظرفیت های بومی

از امروز آغاز شد

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۹۳۳ بازدید


رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: کارگاه ۲ روزه ارتقای کسب و کار در حوزه های گردشگری و صنایع دستی با تکیه بر ظرفیت های بومی از امروز در چابهار آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، عبدالحمید بلوچ زاده اظهار کرد: کارگاه ارتقای کسب و کار در حوزه های گردشگری و صنایع دستی از امروز به مدت دو روز با مدیریت هتل ساحلی ونوس و حمایت مدیریت گردشگری سازمان منطقه آزاد شروع به کار کرد.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار افزود: موضوع این کلاس ها در روز اول سوزن دوزی و در روز دوم نیز گردشگری می باشد.

این مسئول ادامه داد: برگزاری کارگاه های کسب و کار در حوزه های گردشگری و صنایع دستی باعث افزایش اطلاعات صنعتگران و ارتقاء سطح کیفی تولیدات صنعت کاران و خدمات فعالین حوزه گردشگری می شود، و نیز گامی در راستای بهبود وضعیت اشتغال خواهد بود و لازم میدانم از حمایت های سازمان منطقه آزاد در این زمینه تشکر و قدردانی کنم.

مدیریت گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار نیز اظهار کرد: ایران از ظرفیت کافی برای جذب گردشگر برخوردار است و باید در جذب گردشگر هدفمند عمل کنیم.

طاهره شهرکی افزود: سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای توسعه گردشگری و حمایت از هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی منطقه گام های ارزشمندی را برداشته و امید است با همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار، اداره تعاون، دبیرخانه توسعه مدرسه تعاونی و به ویژه مدیریت هتل ساحلی ونوس باز هم شاهد برگزاری رویدادهایی از این دست باشیم.
انتهای پیام / ب