21 آذرماه امسال برگزار میشود

همایش تخصصی صادرات محصولات صنایع دستی در سیستان و بلوچستان

همایش تخصصی صادرات محصولات صنایع دستی در سیستان و بلوچستان

21 آذرماه امسال برگزار میشود

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۹۲۵ بازدیدمعاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: 21 آذرماه امسال همایش تخصصی صادرات محصولات صنایع دستی در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان بهروز عیسی زهی اظهار کرد: همایش تخصصی صادرات 21 آذرماه امسال در موزه منطقه ای جنوب شرق در زاهدان برگزار می شود.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند به واحد بازرگانی معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با شماره تلفن 33223985 تماس حاصل نمایند.

این مسئول ادامه داد: امروز نیز نشست توجیهی اموزشی قاچاق صنایع دستی با محوریت سوزن دوزی بلوچی با حضور بازرسان و ضابطین اداره کل صنعت، معدن تجارت و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در سالن جلسات موزه منطقه ای جنوب شرق در زاهدان برگزار شد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: شناخت محصولات صنایع دستی که به صورت قاچاق از طریق مرز مشترک با افغانستان در منطقه سیستان وارد می شود از جمله موارد بررسی شده در این نشست بود.

وی گفت: یکی از موارد دیگری که در این نشست بررسی شد چگونگی برخورد با عاملان توزیع و فروش و نیز قاچاقچیان این محصولات و نیز فروشندگان افغان در استان بود.

انتهای پیام