بیانیه حریم خصوصی

سازمان میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان

سازمان میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان

دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۷ ۰ نظر  بازدید

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان را به اطلاع میرساند:

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان مطلع شوید.