رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر خبر داد گردشگری

حضور گردشگر کمپر در ایرانشهر

حضور گردشگر کمپر در ایرانشهر

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۸۷۰ بازدید

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر خبر داد


رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر از حضور گردشگر کمپر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، عبدالحمید خدایاری اظهار کرد: یک گردشگر کمپر (دارای ماشین کاروان) در ایرانشهر حضور یافت و در جشنواره سوزن دوزی و جشن ویژه شب یلدا حضور یافت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر افزود: نادر مکارم پزشک متخصص طب سوزنی که سالیان متمادی در سانفرانسیسکو آمریکا زندگی کرده و به گفته خودش به مقصد رسیده اما به مقصود نرسیده، برای رسیدن به مقصود بازنشسته شده و به سفر و گردشگری می پردازد.

این مسئول ادامه داد: وی در منزل استاد محمدعمر سامی مربی دوره ساخت سازهای سنتی حضور یافت که همزمان با شب یلدا و جشن ویژه به مناسبت این شب مصادف بود.

وی گفت: این گردشگر با خودروی کاروان که همه ملزومات یک زندگی از جمله آَشپزخانه کوچک، سرویس بهداشتی، لوازم صوتی و تصویری، سرمایش و گرمایش و غیره داخل آن تعبیه شده است، به این شهرستان سفر کرده است.

خدایاری خاطرنشان کرد: از سال گذشته تا کنون با فراهم کردن امکانات و زیرساخت های گردشگری در جهت تغییر نگرشی که استان را از خط قرمز گردشگری جهان خارج کرد، تلاش زیادی صورت گرفته و گردشگران زیادی به این شهرستان سفر کردند و خاطرات آنها نیز در سایتهای مختلف موجب تبلیغات مثبت در زمینه معرفی استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان ایرانشهر شده است.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image