معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد گردشگری

معرفی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا 

معرفی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۴۶۸ بازدید

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: سیستان و بلوچستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور کشور اسپانیا با شعار "گردشگری پایدار، ابزاری برای توسعه سیستان و بلوچستان در سال ۲۰۱۸" معرفی شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: کارشناسان حوزه گردشگری با چاپ بروشورهای دوزبانه، ارائه محصولات صنایع دستی و ... در این نمایشگاه حضور یافته اند.

این مسئول حضور در این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای معرفی سیستان و بلوچستان در عرصه های بین المللی برشمرد و افزود: یکی از اصول بازاریابی بین المللی، شرکت در نمایشگاه های خارجی می باشد
که کمک شایانی به جذب گردشگر خارجی می نماید.

وی حضور در نمایشگاههای خارجی را فرصی برای آشنایی با آخرین روشهای بازاریابی و تبلیغات نیز دانست و گفت: در این حضور نیز جاذبه ها و ظرفیت های ویژه سیستان و بلوچستان به گردشگران سراسر دنیا خصوصا توراپراتورها و آژانس های گردشگری برای افزایش انگیزه سفر معرفی شد.

میرحسینی بیان کرد: با معرفی جاذبه ها و بسته های جدید سفر به استان از توراپراتورهای بین المللی دعوت بعمل آمد تا به سرزمین ناشناخته ها سفر کرده و با شگفتی های آن آشنا شوند.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image