معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان: گردشگری

نوروز ۹۷سیستان و بلوچستان کانون توجهات ملی می شود 

نوروز ۹۷سیستان و بلوچستان کانون توجهات ملی می شود 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۱۲۲ بازدید

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: برنامه های مختلف و متنوعی را برای برگزاری نوروز با شکوه در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته ایم.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: برگزاری جشن نوروز، همایش اسطوره و حماسه، جشنواره های گردشگری در ۱۹شهرستان، برگزاری نوروز بازارها، نمایشگاههای صنایع دستی و بکارگیری راهنمایان گردشگری، بخشی از برنامه های در دست اجرا در نوروز ۹۷ می باشد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: جشنواره گردشگری ایل آفرید و سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری و حضور در نمایشگاههای بین المللی نیز از جمله برنامه هایی است که در اسفند ماه برگزار و مقدمات استقبال از نوروز ۹۷ را فراهم خواهد آورد.

این مسئول ادامه داد: امسال در خصوص موضوع مهم ایجاد تصویر جدید استان، کار بیشتری صورت گرفت و موفقیت هایی حاصل شد.

وی گفت: اتفاق دیگری که در بحث برند سازی گردشگری سیستان و بلوچستان اهمیت دارد مدیریت رویدادها است که تعریف رخدادهایی در نقاط مختلف استان به منظور تنوع بخشی به جاذبه های گردشگری است تا از اینگونه دعوت ها برای نمایشگاهها و جشنواره ها بهره لازم را ببریم و در سیستان و بلوچستان از ظرفیت های متعدد آن جهت جذب گردشگر استفاده شود.

میرحسینی از فعال بودن کلیه تاسیسات گردشگری بویژه اقامتگاههای بوم گردی در این ایام خبر داد و گفت: جشنواره خرید و رالی اتومبیل رانی ملی نیز از جمله اقداماتی است که جزییات آن به زودی اعلام خواهد شد.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image