با حضور فرماندار زاهدان صورت گرفت گردشگری

افتتاح یکی از بزرگترین هتل آپارتمان های سیستان و بلوچستان در زاهدان 

افتتاح یکی از بزرگترین هتل آپارتمان های سیستان و بلوچستان در زاهدان 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۶۰۰ بازدید

با حضور فرماندار زاهدان صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، صبح امروز با حضور فرماندار زاهدان یکی از بزرگترین هتل آپارتمان های زاهدان افتتاح شد.

وی از رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان و معاونت سرمایه گذاری اداره کل خواست تا کمک های لازم به این مجموعه صورت گیرد.

فرماندار با تاکید بر حفظ و نگهداری و نیز توسعه تجهیزات این هتل افزود: برخی هتلها و واحدهای اقامتی هزینه های لازم را انجام دادند اما استانداردهای لازم را ندارند اما در این هتل تمام استانداردها رعایت شده است و بسیار مجهز و پیشرفته است.

سیدمحمدرضا واعظی مقدم در این زمینه اظهار کرد: این مجموعه با 16 واحد آپارتمان تک خوابه و 2 خوابه افتتاح گردید.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: این مجموعه در فاز دوم قابلیت افزایش تا 32 واحد آپارتمان را دارد که می تواند به تاسیسات اقامتی استان اضافه گردد.

وحیده رخشانی در این مراسم اظهار کرد: هتل اپارتمان ها از تاسیسات گردشگری خود پذیرایی می باشند که اقامتگاه های مناسبی برای مسافرانی که به صورت خانوادگی سفر می کنند، به شمار میروند. هتل اپارتمان ملل که امروز در مرکز شهر زاهدان افتتاح شد دارای شانزده واحد اپارتمانی با امکانات در خور توجه می باشد و تماما با سرمایه گذاری بخش خصوصی بوده است. مقرر است در فاز دوم این پروژه با افزایش تعداد شانزده اپارتمان دیگر توسعه یابد. شایان ذکر است پذیرش مهمانان و مسافرین هتل پس از اخذ پروانه بهربرداری و سایر مدارک مربوطه آغاز خواهد شد
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image