به مناسبت دهه فجر صورت گرفت  گردشگری

افتتاح 19 پروژه با اعتبار 170 میلیارد ریال در نصرت اباد

افتتاح 19 پروژه با اعتبار 170 میلیارد ریال در نصرت اباد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۴۸۸ بازدید

به مناسبت دهه فجر صورت گرفت 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، جشنواره فرهنگی ورزشی و غذاهای محلی دا صبح امروز همزمان با افتتاح پروزه های دهه فجر در شهرستان نصرت آباد برگزار شد.

این مراسم با حضور نماینده مردم شهرستان نصرت آباد و معاون استاندار و با برپایی سیاه چادر و اجرای موسیقی در سالن ورزشی وحدت این شهرستان برگزار شد.

علی کرد نماینده مردم نصرت اباد در مجلس شورای اسلامی در این نراسم اظهار کرد: این انقلاب با پشتیبانی همه اقشار جامعه و با اتحاد مردم به پیروزی رسیده و امروز مردم باید در مقابل توطئه های دشمن هوشیار باشند و با یکدیگر وحدت داشته باشند.

علی کرد ادامه داد: مسئولین نیز باید مردمی باشند و برای رفع محرومیت و زدودن سیاهی از چهره این استان تلاش کنند.

وی گفت: منطقه نصرت آباد با توجه به اینکه در فاصله بین استان های خراسانر جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان قرار دارد اما زیرساخت های مورد نیاز را برای رفاه مردم و مسافران ندارد.

نماینده مردم نصرت اباد در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز در حوزه نصرت آباد ۱8 پروژه با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان افتتاح شد و پروژه های بزرگی از جمله دوبانده شدن جاده زاهدان به بم و آبرسانی به منطقه گراغه از توابع نصرت آباد در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید در شاخص های اقتصاد، اشتغال، عمران و در زمینه مخابرات و نیز آموزش برای مردم این منطقه تلاش کنیم.

گفتنی است؛ در پایان این جشنواره از خانواده های شهدای شهرستان نصرت آباد تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image