صبح امروز صورت گرفت گردشگری

حضور اولین تور گردشگری کوله گردی در زاهدان 

حضور اولین تور گردشگری کوله گردی در زاهدان 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۵۳۹ بازدید

صبح امروز صورت گرفت


صبح امروز اولین تور گردشگری کوله گردی وارد زاهدان شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، صبح امروز اولین تور گردشگری کوله کردی با استقبال معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان وارد زاهدان شد.

مجتبی میرحسینی در این رابطه گفت: کوله گردی شکل کم هزینه سفر است که با توجه به هزینه بر بودن سفر به سیستان و بلوچستان فرهنگ سازی برای اینگونه سفرها باعث ایجاد موج جدیدی از گردشگران به مقاصد کمتر شناخته شده استان خواهد شد
وی گفت:به منظور آشنایی گروه های مرجع گردشگری با جاذبه های سیستان و بلوچستان و در راستای تغییر نگاه ها به این استان تور گردشگری کوله گردی وارد زاهدان شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: تور کوله گردی با هدف ارزان سازی سفر و ایجاد جریان گردشگری پایدار در سیستان و بلوچستان صورت گرفته است.

این مسئول ادامه داد: با توجه به ظرفیت های طبیعی و گردشگری فراوانی که سیستان و بلوچستان وجود دارد و فرهنگ غنی مردمان این سرزمین باید زمینه را برای افزایش حضور گردشگر فراهم و زیرساخت های لازم را با کمک سایر دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی ایجاد نماییم.

وی گفت: به این منظور تا پایان سال و در آستانه نوروز شاهد افزایش تاسیسات گردشگری و ارتقاء سطح خدمات به گردشگران خواهیم بود.

گفتنی است؛ این گروه 40 نفره از امروز تا 22 بهمن ماه از زاهدان تا چابهار با جاذبه های گردشگری استان آشنا می شوند.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image