توسط اداره میراث فرهنگی صورت گرفت گردشگری

مقام برتر چهارمین دوره کتاب سال سیستان و بلوچستان به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعلق گرفت

مقام برتر چهارمین دوره کتاب سال سیستان و بلوچستان به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعلق گرفت

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۸۴۸ بازدید

توسط اداره میراث فرهنگی صورت گرفت


به گزارش روایط عمومی و اممور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، فرشید فیروزان اظهار کرد: کتابهای "شواهدفن آوری" و "هنر در شهر سوخته" و "بلوچستان باستان" به قلم دکتر سید منصور سیدسجادی به مقام برتر چهارمین دوره کتاب سال سیستان و بلوچستان دست یافتند.

معاون پژوهشی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: در مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه کتاب استان و معرفی برگزیدگان چهارمین دوره کتاب سال سیستان و بلوچستان که روز پنجشنبه ۳/۱۲/۹۶در نمایشگاه بین المللی زاهدان برگزار شد هیت داوران از بین ۱۲۲ کتاب که به دبیرخانه رسیده ۸کتاب برتر را در بخشهای مختلف برگزیدند.

این مسئول ادامه داد: در بخش هنر کتابهای "شواهد فن آوری و هنر در شهر سوخته" و "بلوچستان باستان" به قلم دکتر سید منصور سید سجادی از انتشارات معاونت پژوهشی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان به کسب مقام برتر نایل شدند.

وی گفت: این کتابها در سال ۱۳۹۵ با تلاش و پیگیریهای انتشارات معاونت پژوهشی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به چاپ رسیده و به چهارمین دوره کتاب سال سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image