معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:  گردشگری

برپایی سیاه چادرها با تاکید بر فروش صنایع دستی استان باشد

برپایی سیاه چادرها با تاکید بر فروش صنایع دستی استان باشد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۴۵۲ بازدید

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان: 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، هادی مرعشی در جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر اظهار کرد: باید حداکثر توان دستگاه های اجرایی به کار گرفته شود و برای جلوگیری از کمترین حادثه برای مسافران تلاش شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: این استان به درستی معرفی نشده تنها راه معرفی درست آن ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران می باشد.

این مسئول به معرفی صنایع دستی و محصولات هر بخش و هر منطقه و ایجاد فروشگاه های صنایع دستی تاکید کرد و ادامه داد: در مکان هایی که مردم حضور داشته باشند احساس امنیت بیشتری برای مسافران به وجود می آید به این منظور با برپایی سیاه چادرها و پایگاه های نوروزی و فروش محصولات و صنایع دستی ....

وی گفت: مکان های خدماتی که پیش بینی شده است طی بروشور در اختیار پایگاه های هلال احمر و راهداری قرار داده شود تا اطلاعات لازم در اختیار مسافران قرار گیرد تا از معطلی آنها جلوگیری شود.

مرعشی بیان کرد: علاوه بر بروشورهای راهنمایی و معرفی جاذبه های استان، باید بروشورهای هشداردهنده نیز در پایگاه ها، فرودگاه ها و ترمینال ها توزیع شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: برپایی سیاه چادرها اقدام خوبی است که با تاکید بر ارائه محصولات صنایع دستی دایر خواهند بود.

این مسئول ادامه داد: در پایان فروردین ماه 97 یک جلسه آسیب شناسی برگزار می شود تا در سال آینده خدمات بهتر و مطلوب تری ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: قطعا حضور هر گردشگر علاوه بر ایجاد اشتغال برای مردم منطقه باعث می شود تا آن منطقه معرفی شود و نیز انتقال فرهنگ صورت بگیرد.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image