معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد گردشگری

آغاز فعالیت اجرایی کمپینگ گردشگری صاحب الزمان در ورودی شهرستان زاهدان

آغاز فعالیت اجرایی کمپینگ گردشگری صاحب الزمان در ورودی شهرستان زاهدان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۴۴۷ بازدید

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد


معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت اجرایی کمپینگ گردشگری صاحب الزمان در ورودی زاهدان از امروز آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، آریا نارویی اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان بخش خصوصی در راه‌اندازی تاسیسات گردشگری نیمه تمام بخش دولتی، مجموعه های نیمه تمام برای تکمیل به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: به همین منظور یکی از مجموعه های گردشگری نیمه تمام در شهرستان زاهدان که قطعا شهروندان نیز آن را در ترددهای انجام شده از محور بلوار یادگار امام مشاهده کرده اند مجموعه گردشگری صاحب الزمان میباشد که این مجموعه با برنامه ریزی های صورت گرفته به بخش خصوصی واگذار شده است.

این مسئول ادامه داد: مجموعه گردشگری صاحب الزمان با برنامه زمان بندی 3 ساله در فازهای مختلف به بهره برداری خواهد رسید و در فاز نخست این مجموعه که در نیمه دوم سال 97 به بهره برداری می رسد رستوران، فضای سبز و فضایی برای پذیرایی ایجاد خواهد شد.

وی بیان کرد: امروز نیز به مناسب روز درختکاری 400 اصله نهال در این مجموعه غرس می‌شود.

گفتنی است؛ در ایام نوروز فضایی برای اسکان مسافران نوروزی نیز به صورت موقت راه اندازی شده است.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image