رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان بلوچستان خبرداد گردشگری

نظارت گشت‌های تلفیقی بر نحوه خدمات رسانی تاسیسات گردشگری در سیستان و بلوچستان

نظارت گشت‌های تلفیقی بر نحوه خدمات رسانی تاسیسات گردشگری در سیستان و بلوچستان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۲۱۱۹ بازدید

رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان بلوچستان خبردادرئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان بلوچستان از نظارت گشت‌های تلفیقی بر نحوه خدمات رسانی تاسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان در ایام تعطیلات عید نوروز سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، حمیدرضا کمالی اظهار کرد: در راستای اجرای اهداف ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور مبنی بر انجام بازدیدهای نظارتی دوره ای گشت های مشترک تلفیقی از تأسیسات گردشگری استان اغاز شد.

رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان وبلوچستان افزود: به منظور تشدید بازدید های نظارتی به منظور کنترل کیفیت خدمات در تاسیسات گردشگری استان اعم از مراکز اقامتی - پذیرایی و مجتمع های خدمات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری با هماهنگی این اداره کل بازدید مشترکی با حضور دستگاه‌های مرتبط در سطح استان برگزار می‌شود.

این مسئول ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده مقرر شده است بازیدهای نظارتی تلفیقی با حضور دستگاه‌های مرتبط بصورت مستمر در کل استان انجام پذیرد.

وی ادامه داد: هدف از این بازدیدها بهبود سطح کیفیت خدمات دهی به مسافران وگردشگران است.

کمالی اضافه کرد: همچنین در این ایام نظارت های مستمر بر کیفیت و نرخ خدمات مختلف از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی بین راهی و دفاتر خدمات مسافرتی انجام می‌یابد.

این مسئول با اشاره به اینکه در ایام عید نوروز، استان سیستان و بلوچستان با انبوه مسافران و گردشگران ورودی به استان رو به رو است ادامه داد: آمادگی کامل مراکز اقامتی تمهیدات لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به گردشگران ورودی به استان پیش بینی شده است.

وی در ادامه افزود: این قبیل نظارت‌های مشترک از تاسیسات گردشگری استان از بازدهی بالا برخوردار خواهد بود و به صورت مستمر در ایام نوروز انجام می‌پذیرد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image