امروز انجام شد گردشگری

افتتاح آژانس خدمات گردشگری بادپا در چابهار با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری میر حسینی معاونت گردشگری اداره کل و بلوچ زاده رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار

افتتاح آژانس خدمات گردشگری بادپا در چابهار با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری میر حسینی معاونت گردشگری اداره کل و بلوچ زاده رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۸۹۲ بازدید

امروز انجام شد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان ، علیرضا جلال زایی گفت: آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری بادپا در شهرستان چابهار افتتاح شد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: نظر به اینکه صنعت گردشگری بعد از صنعت نفت دومین صنعت پردرآمد دنیا می باشد و همچنین گردشگری یکی از صنعت هاست که توان ایجاد بیشترین اشتغال را دارد بنابرین از اهمیت بالایی بر خوردار است.

وی افزود: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ایجاد اشتغال یکی از اصلی ترین اولویت های اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ایجاد اشتغال با کمک بخش خصوصی می باشد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه چابهار قطب گردشگری کشور بوده و تعداد زیادی گردشگر خارجی و داخلی از مناطق گردشگری اینجا بصورت سالیانه بازدید دارند وجود شرکت های تور گردان دارای مجوز بند ب نقش تاثیر گذاری را می توانند ایفا کنند .

وی گفت: برای اینکه شرکت های گردشگری بتوانند تور گردانی کنند دریافت مجوز بند ب نیاز می باشد که برای دریافت این مجوز نیاز است از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اقدام گردد برای اینکه متقاضیان در کوتاه ترین فرصت بتوانند مجوز بند ب را دریافت کنند همکاری لازم با متقاضیا در دستور کار این اداره کل می باشد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اهمیت جذب سرمایه گذاران خارجی را برای بخش خصوصی تاکید کرد و از بخش خصوصی خواست برای جذب گردشگران خارجی اقدامات لازم را انجام دهند.

وی تاکید کرد: یکی از دستور کارهای این اداره کل معرفی زیبایی های استان و رایزنی با مسئولین گردشگری کشورهای همسایه می باشد برای ایجاد خطوط جدید گردشگری به مقصد استان باشند

انتهای پیام/ م

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image