نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:  گردشگری

سیستان و بلوچستان در نوروز امسال از امنیت بالایی برخوردار بود

سیستان و بلوچستان در نوروز امسال از امنیت بالایی برخوردار بود

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۳۵۲ بازدید

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در دیدار با اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان در زمینه فعالیت های گردشگری در ابتدای راه قرار دارد و این اقدامات، فعالیتهای مقدماتی می باشند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: برای معرفی این استان به سایر استان های کشور و جبران معرفی نادرستی که در گذشته صورت گرفته، لازم است که خروجی را برای مهمانانی که وارد استان میشوند به گونه ای دیگر تعریف کنیم.

این مسئول ادامه داد: امسال سیستان و بلوچستان در ایام نوروز از امنیت بالایی برخوردار بود و اعضای ستاد خدمات سفر استان تلاش فراوانی کرده بودند که تلاشهای شان شایسته تقدیر است.

وی گفت: با وجود اینکه استان سیستان و بلوچستان یک استان مرزی است و توطئه های دشمن برای این استان زیاد است اما این توطئه ها با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی به بار ننشست.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: بعضی از گردشگران با معرفی درستی که اخیرا صورت گرفته تصور میکردند که با ورود به این استان با یک بهشت از آثار تاریخی روبرو میشوند که این تصور نیز، تصوری صحیح بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سالهای آینده آمار بازدیدکنندگان از هر یک از آثار تاریخی بیشتر از سالهای گذشته باشد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image