امروز صورت گرفت گردشگری

  تجلیل از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر

  تجلیل از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۹۴۲ بازدید

امروز صورت گرفت


تجلیل از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نیکشهر که با حضور عبادی مدیر کل کمیته امداد استان برگزار شد از تلاشهای امیری رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیکشهر به دلیل همکاری در برگزاری دوره های اموزشی صنایع دستی و طرح خودکفایی و اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی تجلیل به عمل آمد.

خیرالنسا امیری اظهار کرد: در راستای طرح توانمندسازی و ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد شهرستان نیکشهر طبق توافقنامه منعقدشده بین دو دستگاه، رشته های اولویت دار شهرستان در قالب صنایع دستی در مرکز شهرستان و بخشهای تابع مرکزی بنت و لاشار شناسایی و دوره های اموزشی برگزار میشود که پس از پایان دوره به هنرآموزان گواهینامه مهارتی با نظارت دو دستگاه اعطا میشود.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر افزود: تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر از مددجویان صنعتگر صنایع دستی برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی به کمیته امداد معرفی و موفق به اخذ تسهیلات شده اند.

وی خاطرنشان کرد: مددجویان دارای کارت مهارت از سوی اداره کل میراث فرهنگی صنایع و گردشگری استان می توانند از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند شوند.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image