مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان: گردشگری

اصحاب قلم هموار کننده مسیر توسعه گردشگری هستند

اصحاب قلم هموار کننده مسیر توسعه گردشگری هستند

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۹۳۸ بازدید

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:


اصحاب قلم هموار کننده مسیر توسعه گردشگری هستند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: اصحاب قلم و اندیشه در معرفی ظرفیت ها، توانمندی ها و آثار و ابنیه های باستانی، تاریخی و فرهنگی این استان و توسعه صنعت گردشگری نقش مهمی ایفا می کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی روز یکشنبه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان در نشست با خبرنگاران و کارکنان ایرنا اظهار داشت: خبرنگاران می توانند بیش از پیش این نهاد را در تحقق اهدافش نظیر معرفی داشته های تاریخی و طبیعی به منظور افزایش درآمد برای مردم و انتقال فرهنگ ها یاری گر باشند.

وی ادامه داد: آثار تاریخی در شمال، مرکز و جنوب سیستان و بلوچستان نظیر سواحل زیبای ماسه ای و صخره ای، آثار باستانی شهرسوخته و قلعه های باستانی، آب و هوای سرد و گرم، آبشارها و چشمه های آب گرم، غارها، رودخانه های سرسبز و پرآب و سنگ نگاره های منحصر به فرد برای هر گردشگری جذاب و دیدنی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان تاکید کرد: این نهاد همواره آماده همکاری و تعامل با رسانه ها به ویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه رسمی نظام که وظیفه سنگینی در معرفی چهره واقعی استان برعهده دارد، است.

جلازایی تاکید کرد: از آنجایی که رسانه به عنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه در بخش های مختلف تاثیر گذار است می توان از این ظرفیت ها در آگاهی بخشی مردم کشور و جهان از داشته های فرهنگی این استان نهایت بهره را برد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image