امروز برگزار شد گردشگری

سومین نشست هماهنگی معرفی سیستان و بلوچستان در هشتمین نمایشگاه گردشگری سلامت عمان  

سومین نشست هماهنگی معرفی سیستان و بلوچستان در هشتمین نمایشگاه گردشگری سلامت عمان  

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۰۸۱ بازدید

امروز برگزار شد


سومین نشست هماهنگی معرفی سیستان و بلوچستان در هشتمین نمایشگاه گردشگری سلامت عمان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، سومین جلسه هماهنگی شرکت در جشنواره گردشگری سلامت کشور عمان با حضور جلال زایی مدیر کل میراث فرهنگی استان، نخعی فرماندار شهرستان زاهدان و نمایندگان دستگاههای مربوطه در محل موزه زاهدان برگزار شد.

علیرضا جلالزایی در این جلسه اظهار کرد: بیش از 25 درصد جمعیت کشور عمان را اقوام بلوچ تشکیل میدهند و حضور در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان فرصت بسیار خوبی برای استان سیستان و بلوچستان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: همه دستگاه ها باید با هم مشارکت و هم افزایی داشته باشند تا از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و گردشگری استان بویژه گردشگری سلامت استان را معرفی کنیم.

این مسئول ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان یک استان متفاوت با ظرفیت های فراوان است و این نمایشگاه فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندیها بویژه توانمندیهای درمانی و گردشگری سلامت استان است.

وی گفت: تیم اعزامی سیستان و بلوچستان به ریاست استاندار به کشور عمان میرود و محوریت کار بر عهده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان است و دستگاه های مختلفی از جمله شهرداری، علوم پزشکی، فرهنگ و ارشاد و غیره در معرفی استان در این نمایشگاه مشارکت میکنند.

جلالزایی بیان کرد: این حضور، فرصتی برای تکمیل شب های فرهنگی استان خواهد بود که با هدف معرفی فرهنگ و توانمندیهای استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image