رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دلگان خبر داد گردشگری

احداث پارک بانوان در شهرستان دلگان

احداث پارک بانوان در شهرستان دلگان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۶۱۲ بازدید

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دلگان خبر داد

احداث پارک بانوان در شهرستان دلگان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، اعظم بامری اظهار کرد: با توجه به جاذبه های زیبای شهرستان دلگان و روستاهای اطراف آن، لازم است زیرساخت های گردشگری و امکانات رفاهی برای حضور گردشگران در این منطقه فراهم شود.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دلگان افزود: در این راستا اقداماتی با همکاری شهرداری این شهرستان صورت گرفته که از جمله این اقدامات، اجرای پروژه پارک بانوان است که توسط بخش خصوصی و با همکاری اداره میراث فرهنگی دلگان در حال اجراست.

این مسئول بیان کرد: این پروژه حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پیش بینی میشود تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی گفت: با همکاری دهیاری روستای اسفند که دارای ظرفیت های طبیعی زیادی میباشد نیز اقامتگاه بومگردی با استفاده از حصیر و چوب داز و نیز تعدادی آلاچیق در اطراف آبشار دیدنی این روستا ساخته شد.

بامری خاطرنشان کرد: روستای هودیان نیز منطقه ای کوهستانی است که با داشتن رودخانه ای جذاب و وجود آب های گرم در حوزه گردشگری بویژه گردشگری سلامت میتواند گردشگران زیادی را به این منطقه جذب کند بنابراین فراهم کردن زیرساختهای گردشگری این منطقه میتواند زمینه ساز معرفی، جذب گردشگر و در نتیجه توسعه گردشگری شهرستان و حتی استان باشد.
انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image