امروز برگزار شد گردشگری

نخستین جلسه ستاد خدمات سفر نیکشهر 

نخستین جلسه ستاد خدمات سفر نیکشهر 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۸۷۲ بازدید

امروز برگزار شد


نخستین جلسه ستاد خدمات سفر نیکشهر

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، خیرالنسا امیری اظهار کرد: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۸ به ریاست کدخدا معاونت امور عمرانی فرمانداری شهرستان نیکشهر با حضور پررنگ اعضا برگزار
شد.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر افزود: در این نشست شرح وظایف اعضای ستاد برحسب دستورالعمل سالهای گذشته، در راستای خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به مسافرین و گردشگران نوروزی تبیین شد.

این مسئول ادامه داد: بنا به تصمیم گیری اعضای ستاد مصوب شد پایگاههای نوروزی بر اساس یک تیم و طراحی به سبک سنتی توسط دبیران پایگاهها در محل سه راهی نیکشهر واقع در کمپ گردشگری حضرت ابوالفضل برنامه ریزی شود.

وی گفت: ساماندهی سرویسهای بهداشتی پارکها، ساماندهی مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی و کنترل و نظارت بر تنظیم بازار از برنامه هایی است که در این نشست در دستور کار ادارات مربوطه قرار گرفت.

امیری یادآور شد: برنامه های دیگری از جمله ساماندهی راههای مواصلاتی منتهی به مناطق گردشگری، تجهیز و ساماندهی ستاد اسکان توسط آموزش و پرورش بویژه ساماندهی و تجهیز مدارس واقع در مسیر جاده ترانزیت در دو حوزه لاشار و بخش مرکزی، اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی با مشارکت اعضا و دبیران کمیته ها جهت معرفی فرهنگ و آداب و رسوم شهرستان، تهیه بسته های تبلیغاتی و نصب تابلوهای معروفی جاذبه های تاریخی و طبیعی در دستور کار جلسه قرار گرفت.

وی گفت: در این جلسه مقرر شد همانند سالهای گذشته، جهت استقبال از مهمانان نوروزی و داشتن نوروزی متفاوت اعضای ستاد با یک برنامه ریزی منسجم و هماهنگ و دقیق اقدام نمایند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر افزود: قرار است کمیته ها، جلسات داخلی خود را برگزار و جلسات ستاد بطور منظم هر ۲۰ روز یکبار برگزاری گردد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image