رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان خبر داد گردشگری

برگزاری جشن های نوروزی در پارک های سطح شهر زاهدان

برگزاری جشن های نوروزی در پارک های سطح شهر زاهدان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۰۶۰ بازدید

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان خبر داد


برگزاری جشن های نوروزی در پارک های سطح شهر زاهدان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، وحیده رخشانی اظهار کرد: جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان زاهدان به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور کمیته های ده گانه ستاد خدمات سفر در سالن اجتماعات فرمانداری زاهدان برگزار شد.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان افزود: از برنامه‌هایی که در دستور کار اعضای ستاد خدمات سفر برای نوروز ۹۸ قرار گرفت میتوان به زیباسازی شهرها و روشنایی معابر و ورودی شهرها اشاره کرد.

این مسئول ادامه داد: در این جلسه مقرر شد جشن محوری تحویل سال در پارک ملت زاهدان و در روستای منزلاب و ۵ جشن نوروزی در پارک های سطح شهر برگزار شود.

وی گفت: برپایی سیاه چادر در ورودی شهرها و برپایی نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی نیز در دستور کار ستاد خدمات سفر شهرستان زاهدان قرار دارد.

رخشانی بیان کرد: ساماندهی پارک های محل اسکان موقت مهمانان نوروزی، استقرار پایگاه های امداد و نجات هلال احمر، تجهیز راهدارخانه ها و ساماندهی مدارس محل اسکان فرهنگیان و تهیه اقلام اطلاع‌رسانی کاربردی از دیگر برنامه هایی است که در دستور کار ستاد خدمات سفر زاهدان قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image