با حضور فرماندار آغاز شد گردشگری

پاکسازی و رسیدگی به وضعیت زیرساختهای شهری نیکشهر

پاکسازی و رسیدگی به وضعیت زیرساختهای شهری نیکشهر

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۹۷۵ بازدید

با حضور فرماندار آغاز شد


پاکسازی و رسیدگی به وضعیت زیرساختهای شهری نیکشهر

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، خیرالنساء امیری اظهار کرد: در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی، اعضاء ستاد اجرایی خدمات سفر به همراه فرماندار نیکشهر با حضور در سطح شهر، کار پاکسازی را آغاز کردند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر افزود: قرار است از امروز شهرداری نسبت به پاکسازی و زیبا سازی سطح شهر، رنگ آمیزی جداول، نظافت بلوارهای سطح شهر، ساماندهی مبلمان شهری و ساماندهی سرویسهای بهداشتی پارکهای سطح شهر اقدام نماید.

وی ادامه داد: رسیدگی به وضعیت تابلوهای معرفی مسیر، خیابانها، اماکن و مراکز عمومی شهر و در مجموع رسیدگی موثر به وضعیت زیرساختها و تاسیسات شهری در همه ابعاد بهداشتی، ترافیکی، خدماتی و غیره در دستور کار اعضای ستاد خدمات سفر نوروزی نیکشهر قرار گرفته است.

دبیر ستاد خدمات سفر نیکشهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برنامه ریزی شده تا نوروز ۹۸ نوروز متفاوتی برای مردم این شهرستان و مسافران نوروزی رقم بخورد، همکاری های لازم بین دستگاه های مختلف میتواند این امر را محقق کند و بستر لازم را برای حضور هر چه بیشتر گردشگران در این شهرستان فراهم آورد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image