جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان: گردشگری

وقوع بیشتر تصادفات جاده ای در 30 کیلومتری شهرها رخ میدهد

وقوع بیشتر تصادفات جاده ای در 30 کیلومتری شهرها رخ میدهد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۹۸۲ بازدید

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:


وقوع بیشتر تصادفات جاده ای در 30 کیلومتری شهرها رخ میدهد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در مراسم آغاز فعالیت های نوروزی دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر با بیان اینکه طرح نوروزی از مهمترین طرح هایی است که همه دستگاه های امدادرسان در آن مشارکت دارند، اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته امسال شاهد کاهش 12 درصدی تلفات و حوادث جاده ای بودیم که این آمار نسبت به سال قبل وضعیت بهتری داشته است.

وی با بیان اینکه بیشترین تصادفات در 30 کیلومتری ورودی شهرها رخ داده است، افزود: پلیس اقدامات پیشگیرانه را انجام داده و در نقاط حادثه‌خیز با همکاری اداره راهداری اقدام به نصب علائم هشدار کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان از مسافران و میهمانان نوروزی خواستار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی شد و گفت: پلیس آمادگی حضور به موقع در صحنه ها را دارد، همچنین امسال اقدام به افزایش 15درصدی تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی کرده ایم تا شاهد کاهش تلفات جاده ای باشیم.

طاهری خاطر نشان کرد: نیروهای طرح امنیت و آرامش در 80 نقطه محورهای مواصلاتی این استان در ایام نوروز برای برقراری امنیت و خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی مستقر می شوند.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image