با شعار «یار من ایران» صورت گرفت گردشگری

حضور ۱۶ گردشگر موتور سوار پاکستانی در زاهدان 

حضور ۱۶ گردشگر موتور سوار پاکستانی در زاهدان 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۳۸۸ بازدید

با شعار «یار من ایران» صورت گرفت


حضور ۱۶ گردشگر موتور سوار پاکستانی در زاهدان
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از حضور ۱۶ گردشگر موتورسوار پاکستانی در زاهدان خبر داد.
علیرضا جلالزایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت : ۱۶ گردشگر موتور سوار پاکستانی با هدف صلح و دوستی واقعی و با شعار «یار من ایران» امروز وارد سیستان و بلوچستان شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: این گردشگران به منظور توسعه روابط به ویژه در حوزه گردشگری، از روز گذشته سفری را از خانه فرهنگ ایران در پاکستان به مقصد ایران آغاز کردند که امروز از مرز میرجاوه وارد سیستان و بلوچستان شده و مورد استقبال معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان قرار گرفتند.

این مسئول ادامه داد: عصر امروز نیز گردشگران پاکستانی وارد شهر زاهدان شده و در ابتدای ورود از موزه منطقه جنوب شرق کشور در زاهدان بازدید کردند.

وی گفت: این گردشگران پس از سیستان و بلوچستان به استان های کرمان، یزد اصفهان و قم سفر خواهند کرد و سفرشان را برای حضور در مراسم سالروز استقلال پاکستان که در سفارت این کشور در تهران برگزار میشود، ادامه خواهند داد.

جلالزایی تصریح کرد: اگر سفرهای بیشتری با چنین اهدافی برگزار شود، دستاوردهای خوبی را از حضور گردشگران خارجی به ویژه کشورهای هم مرز افغانستان و پاکستان در استان شاهد خواهیم بود.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image