معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان خبر داد گردشگری

حضور گردشگران سویسی و بلژیکی در سیستان و بلوچستان

حضور گردشگران سویسی و بلژیکی در سیستان و بلوچستان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۰۱۴ بازدید

معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان خبر داد


حضور گردشگران سویسی و بلژیکی در سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: تور گردشگران بلژیکی و سویسی وارد سیستان و بلوچستان شده و قرار است مطابق برنامه سفر به مدت ۸ روز از جاذبه های استان بازدید کنند.

معاون گردشگری افزود: این تور شامل گردشگرانی از بلژیک و سوئیس است که روز گذشته از طریق خراسان جنوبی وارد استان شدند و در نخستین روز ضمن بازدید از جاذبه های گردشگری منطقه سیستان در اقامتگاه بومگردی شهرستان نیمروز اقامت داشتند.

این مسئول ادامه داد: اجرای شاهنامه خوانی، مشاهده صنایع دستی و مهمانوازی مردم از نکات جالب توجه فرهنگ مردم در شمال استان بود.

وی گفت: قرار است پس از منطقه سیستان کویر لوت، جاذبه های شهرستان زاهدان، تفتان و جاذبه های مسیر خاش -چابهار را نیز بازدید نمایند.

میرحسینی بیان کرد: سواحل درک و رمین، تالاب صورتی، گلفشانها و کوههای مریخی از مقاصد مورد بازدید این گردشگران در چابهار و کنارک خواهد بود.

وی با بیان اینکه این گروه عصر چهارم آبان از استان خارج خواهند شد، خاطرنشان کرد: حضور این گروه با برنامه سفر از قبل تعیین شده نشان دهنده امنیت پایدار و وجود تنوع در مسیرهای گردشگری این استان پرجاذبه می باشد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image