رئیس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی زاهدان: گردشگری

بازدید اعضای ستاد کرونا و نماینده دادستان شهر از تاسیسات گردشگری زاهدان

بازدید اعضای ستاد کرونا و نماینده دادستان شهر از تاسیسات گردشگری زاهدان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۹۲۸ بازدید

رئیس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی زاهدان:

بازدید اعضای ستاد کرونا و نماینده دادستان شهر از تاسیسات گردشگری زاهدان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، وحیده رخشانی اظهار کرد: صبح امروز به منظور مقابله با ویروس کرونا درایام نوروز امسال اعضای کمیته اجتماعی فضاهای عمومی، گردشگری و ورزشی ستاد مدیریت بحران شهرستان زاهدان و نماینده دادستان از تاسیسات گردشگری، مراکز فروش و اصناف بازدید کردند.

وی گفت: در این بازدید به اماکن، سوپرمارکت ها و پاساژهایی که رعایت نکردند، تذکر جدی داده شد و واحدهایی که پس از تعطیلی دوباره باز کرده بودند، پلمپ شدند.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زاهدان افزود: در شهرستان زاهدان مراکز اقامتی نیز از پذیرش مسافر خوداری کرده و بعضی از هتلداران و واحدهای پذیرایی دیگر نیز به صورت خودخواسته اقدام به تعطیلی واحدهایشان کردند.

وی گفت: با توجه به شرایط بحرانی که سراسر جهان با ان مواجه است، و با توجه به وضعیت شکننده روستاهای حاشیه بیابان لوت، به منظور پیشگیری از ورود مسافران، طی مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته با فرمانداری زاهدان و طرح موضوع در جلسات ستاد مقابله با ویروس کرونا و با همکاری همه جانبه مردم محلی، از اواخر اسفند ماه تاکنون، هیچ مسافری به حوزه لوت و روستاهای پیرامونی از سمت روستای گراغه وارد نشده است.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image