معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان خبر داد گردشگری

معرفی گسترده جاذبه های گردشگری سیستان و بلوچستان در فضای مجازی

معرفی گسترده جاذبه های گردشگری سیستان و بلوچستان در فضای مجازی

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۸۷۸ بازدید

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان خبر داد


معرفی گسترده جاذبه های گردشگری سیستان و بلوچستان در فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: مانور تبلیغات گردشگری در فضای مجازی با هدف معرفی بیشتر استان سیستان و بلوچستان آغاز شده و تاکنون نزدیک به ۵۰۰ پست شامل فیلم و عکس از معرفی استان در قالب هشتک مانور در فضای مجازی قرار گرفته و روزانه با تلاش همکاران در سطح استان افزایش می یابد.

وی گفت: سعی شده است گلچینی از بهترین ویدئوها و تصاویر بارگذاری شود چراکه علاوه بر بازدید مجازی گردشگران، از طریق سازمان فرهنگ و ارتباطات در اختیار رایزنان فرهنگی ایران برای معرفی در بازارهای هدف بین المللی قرار می گیرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان افزود: علاقمندان می توانند آنلاین هشتگ مانور تبلیغات گردشگری در فضای مجازی را در اینستاگرام دنبال کرده و با آخرین تصاویر و ویدئوهای منتشر شده سیستان و بلوچستان آشنا شوند.

وی گفت: شاید تاثیر ویروس کرونا بر صنعت گردشگری تا سال 2021 ادامه یابد بنابراین گردشگری مجازی می تواند بهترین ابزار برای تقویت صنعت گردشگری در شرایط فعلی باشد.

میرحسینی بیان کرد: با توجه به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان صنعت گردشگری به شدت آسیب دیده می‌توان به فکر راهکارهای تازه‌ای بود که با خلاقیت در ادامه حیاط این صنعت حتی به توسعه فزاینده آن کمک کند.

وی گفت: حتی یک گردشگر حرفه‌ای هم در شرایط عادی توان بازدید از تمام دیدنی‌های دنیا را ندارد و برای مقابله با این کمبودها، گردشگری مجازی پا به عرصه وجود نهاد.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: این طور که پیش می رود، تا چند ماه آینده تاثیر کرونا ویروس بر صنعت گردشگری کم کم از بین خواهد رفت و امیدواریم صنعت گردشگری با زمینه سازی فعلی و تولید محتوای بعمل آمده به روال عادی خود برگردد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image