مشارکت در طرح ساماندهی پهنه شمالی شهر زاهدان گردشگری

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۵۸۶ بازدید

مشارکت در طرح ساماندهی پهنه شمالی شهر زاهدان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی در جلسه سامان‌دهی پهنه شمالی شهر زاهدان که با حضور بیجار معاون عمرانی استاندار، حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در سالن کنفرانس چشم‌پزشکی الزهرای زاهدان برگزار شد، اظهار کرد: در شهر زاهدان نقاط مختلفی را به عنوان پهنه گردشگران معرفی کردیم که یکی از آنها پهنه شمالی شهر زاهدان به عنوان پهنه سکونت‌گاهی است.

وی گفت: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، آمادگی دارد تا در راستای جداره‌سازی و سنگ‌فرش این منطقه همکاری لازم را با شهرداری زاهدان داشته باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان افزود: این اداره کل آمادگی همکاری در راستای ایجاد جاده و مسیر سلامت با استفاده از ظرفیت بیمارستان چشم پزشکی الزهرای زاهدان را دارد.

وی گفت: اعطای مجوز احداث بوم‌گردی به متقاضیان محلی، برگزاری بازارچه هفتگی صنایع دستی و نیز ارائه کد صنعتگری به صنعتگران پهنه شمالی زاهدان از دیگر اقداماتی است که اداره‌کل میراث فرهنگی استان میتواند در راستای مشارکت در طرح ساماندهی پهنه شمالی شهر زاهدان انجام دهد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image