از سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری در سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنیم گردشگری

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: از سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنیم تا از این ظرفیت مهم در رشد اقتصادی و توسعه پایدار استان استفاده کنیم

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: از سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنیم تا از این ظرفیت مهم در رشد اقتصادی و توسعه پایدار استان استفاده کنیم

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۷۲۱ بازدید

از سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری در سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنیم

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان:

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی امروز در بازدید از طرح‌های گردشگری نیمه‌تمام در شهرستان خاش اظهار کرد: طرح‌های نیمه‌تمام گردشگری استان در اولویت کار اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان است و باید تا پایان سال بخش مهمی از طرح‌های نیمه‌تمام بخش گردشگری به اتمام برسد.

وی گفت: طرح‌های گردشگری متعددی در استان نیمه‌تمام مانده لذا همه طرح‌های نیمه تمام باید به سرعت تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: با توجه به افزایش تقاضای سفر به استان سیستان و بلوچستان امروز شایسته نیست مجموعه‌های گردشگری، هتل‌ها و سایر زیرساخت‌های گردشگری نیمه‌کاره بمانند.

وی گفت: از سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری سیستان و بلوچستان حمایت می‌کنیم تا در بخش عرضه خدمات هم مانند افزایش تقاضا به تناسب درستی برسیم.

میرحسینی بیان کرد: لیست کاملی از تمامی طرح‌های نیمه تمام سیستان و بلوچستان آماده و در دستور کار قرار گرفته است تا با بهره‌برداری مناسب از آنها برای ایجاد رونق گردشگری در استان تلاش شود.

وی گفت: پروژه‌های گردشگری در سال جهش تولید از اولویت برخوردار هستند چرا که در کنار ترانزیت یکی از محورهای اصلی توسعه سیستان و بلوچستان گردشگری به‌ویژه گردشگری فرهنگی و طبیعت‌گردی است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: گردشگری در بخش کسب و کارهای نو ، تولید و اشتغال نقش پیشران و محرک توسعه دارد بنابراین موانع و مشکلات پیش روی این بخش مهم اقتصادی با همکاری فرابخشی برداشته خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image