معرفی یک واحد هتل گران‌فروش به تعزیرات حکومتی گردشگری

رئیس گروه مراکز و تاسیسات گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

رئیس گروه مراکز و تاسیسات گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۵۹۶ بازدید

معرفی یک واحد هتل گران‌فروش به تعزیرات حکومتیرئیس گروه مراکز و تاسیسات گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از معرفی یک واحد هتل در چابهار به علت گران‌فروشی به اداره‌کل تعزیرات‌حکومتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، حمیدرضا کمالی رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری استان اظهار کرد: در راستای بازدیدهای ستاد نوروزی سال ۱۴۰۰، پرونده یک واحد هتل در چابهار به دلیل گران‌فروشی به اداره‌کل تعزیرات‌حکومتی استان برای رسیدگی ارجاع شد و همچنین این واحد در رابطه با برخورد ناشایست مدیریت واحد با مسافران و گردشگران ورودی مطابق شکایات و گزارشات، تذکر دریافت و در صورت تکرار موارد فوق از ادامه فعالیت واحد جلوگیری میشود.
وی گفت: واحد‌هایی که خارج از نرخ‌نامه مصوب این اداره‌کل اقدام به فروش غیرقانونی کنند، مطاابق آیین‌نامه ایجاد اصلاح و تکمیل و درجه‌بندی تاسیسات گردشگری از ادامه فعالیت آنها جلوگیری می‌شود.

رئیس گروه مراکز و تاسیسات گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: این بازدیدها از اوایل اسفندماه شروع شده و در همین راستا یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در زاهدان نیز تذکر دریافت کردند.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image