دوره آنلاین آموزش گردشگری گردشگری سلامت در سیستان و بلوچستان گردشگری

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۲۷۱ بازدید

دوره آنلاین آموزش گردشگری گردشگری سلامت در سیستان و بلوچستانمعاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از دوره آنلاین آموزش گردشگری سلامت در وضعیت کنونی در استان خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی امروز اظهار کرد: دوره آموزشی آنلاین آشنایی با گردشگری سلامت در وضعیت کنونی و برنامه‌ریزی برای آینده در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: این دوره از سری دوره‌های آموزشی گردشگری با همکاری شرکت مهارت‌آموز اوشیدا و مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار شد.

وی گفت: این دوره‌ها به منظور ارتقاء سطح معلومات و همچنین آگاهی از آخرین اطلاعات و برنامه‌ها در صنعت گردشگری به جامعه هدف ارائه می‌شود.

میرحسینی بیان کرد: در کنار این آموزش‌ها ۲ دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و دوره راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی نیز توسط بخش خصوصی زیر نظارت معاونت گردشگری این اداره کل در حال انجام است که در پایان دوره و پس از برگزاری آزمون جامع سراسری و در صورت کسب نمره لازم گواهی‌نامه معتبر کشوری برای فراگیران صادر می‌شود.

وی یادآور شد: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۲۶ دوره توانمندسازی جوامع محلی، تاسیسات گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان گردشگری، بلدهای محلی، فعالین گردشگری، اقامتگاه‌های بوم‌گردی، جوامع عشایری و دانشجویان برگزار شده و تعداد ۳۰ دوره دیگر نیز در حال انجام است.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image