جشنواره نقاشی کودک و نوجوان میراث جهانی بیابان‌لوت برگزار می‌شود گردشگری

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۱۷۲ بازدید

جشنواره نقاشی کودک و نوجوان میراث جهانی بیابان‌لوت برگزار می‌شود


معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره نقاشی کودک و نوجوان میراث جهانی بیابان‌لوت ۲۵ تیرماه امسال برگزار می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی امروز اظهار کرد: جشنواره نقاشی کودک و نوجوان میراث جهانی بیابان‌لوت به مناسبت گرامیداشت پنجمین سالگرد ثبت جهانی بیابان لوت با همکاری پایگاه جهانی بیابان لوت و مشارکت استانهای سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: مهلت ارسال آثار ۲۵ تیرماه و اعلام نتایج و اهدای جوایز ۲۷ تیرماه امسال است.

وی گفت: علاقمندان به شرکت در این جشنواره باید فایل اسکن شده آثار خود را با موضوع بیابان لوت به همراه مشخصات کامل صاحب اثر به آدرس ایمیل Irannaturalsites@gmail.com یا نشانی تلگرام @Lut_desert_WHS ارسال کنند.

میرحسینی اهداف برگزاری این جشنواره را معرفی بیشتر ظرفیت‌های ناشناخته سایت جهانی لوت عنوان کرد و گفت: در نیمه دوم سال که امیدواریم با پایان واکسیناسیون همراه باشد، بیابان لوت یکی از مقاصد محبوب گردشگران خواهد بود و اینگونه برنامه‌ها به ایجاد انگیزه برای آغاز مجدد سفرهای ایمن و به‌دور از دغدغه ماه‌های گذشته کمک می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image