هماهنگی با فرودگاه‌های استان برای ورود گردشگران خارجی گردشگری

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از هماهنگی با فرودگاه‌های استان برای ورود گردشگران خارجی خبر داد. 

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از هماهنگی با فرودگاه‌های استان برای ورود گردشگران خارجی خبر داد. 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۱۰۶ بازدید

هماهنگی با فرودگاه‌های استان برای ورود گردشگران خارجی

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل ورود گردشگران خارجی نشست هماهنگی باحضور معاون عملیات عملیات هوانوردی اداره‌کل فرودگاه‌های استان برگزار شد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: در این نشست با تاکید بر نقش و اهمیت حمل و نقل هوایی در توسعه گردشگری قرار شد نسبت به زمینه‌سازی افزایش پروازهای داخلی و خارجی با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری اقدام شود.

وی ادامه داد: همچنین آموزش نیروی انسانی، تشکیل کارگروه هماهنگی حمل و نقل هوایی با رویکرد تسهیل شرایط سفر گردشگران خارجی در استان با حضور دستگاه‌های مرتبط نیز از موارد مورد توافق بین دوطرف بود.

میرحسینی بیان کرد: معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌های استان نیز برای افزایش پروازها آمادگی لازم را اعلام کرده و مقرر شد دفاتر خدمات مسافرتی به‌منظور نهایی‌کردن توافق حاصله، اقدامات لازم را انجام دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image