پرداخت ۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به صنعتگران نیمروز گردشگری

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیمروز از پرداخت ۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به صنعتگران این شهرستان خبر داد. 

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیمروز از پرداخت ۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به صنعتگران این شهرستان خبر داد. 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۴۸۹ بازدید

پرداخت ۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به صنعتگران نیمروز

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیمروز خبر داد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، صادق میر حسینی اظهار کرد: ۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به ۶۵ نفر از صنعتگران شهرستان نیمروز پرداخت شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیمروز افزود: این صنعتگران دارای مجوز کارگاه تولید انفرادی از اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان هستند که به ازای هر صنعتگر تسهیلات ۱۰ تا ۲۰ میلیون ریالی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: این تسهیلات به‌منظور توانمندسازی و اشتغالزایی صنعتگران شهر ادیمی و روستاهای فقیرلشکری و صفراربابی که در رشته‌های خامه‌دوزی و حصیربافی فعالیت می‌کردند، اعطا شد.

میرحسینی خاطرنشان کرد: با توجه به همکاری‌هایی که توسط بنیاد برکت با اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نیمروز صورت گرفته، زمینه راه‌اندازی و توسعه‌ و اشتغال پایدار با ایجاد ۶۵ کارگاه تولید خانگی صنایع‌دستی در این شهرستان فراهم شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image