ایجاد پایگاه نوروزی در ورودی نیکشهر  گردشگری

در آستانه فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱ صورت می‌گیرد

در آستانه فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱ صورت می‌گیرد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۶۰۵ بازدید

ایجاد پایگاه نوروزی در ورودی نیکشهر رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیکشهر گفت: پایگاه نوروزی در ورودی شهر به منظور معرفی ظرفیت‌های شهرستان در حوزه گردشگری، صنایع‌دستی و سوغات در آستانه نوروز ۱۴۰۱ ایجاد می‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، خیرالنسا امیری اظهار کرد: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۱۴۰۱ در نیکشهر به ریاست ضیاءالحق هاشم‌زهی فرماندار، معاونان، بخشداران و اعضای کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیکشهر افزود: پس از دو سال وقفه در برگزاری آیین‌های نوروزی و استقبال از مسافران به دلیل بیماری ۱۹ امیدواریم امسال با همفکری، همسویی و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌ریزی لازم برای استقبال از نوروز ۱۴۰۱ را داشته باشیم.

وی ادامه داد: در این نشست مقرر شد تا پایان اسفند ماه امسال جلسات ستاد خدمات سفر هر هفته با حضور تمامی اعضا برگزار شود.

امیری بیان کرد: همچنین مقرر شد شهرداری ها و شورای اسلامی شهر با همکاری اداره راه و شهرسازی نسبت به برنامه‌ریزی و تدابیر لازم برای معرفی ظرفیت‌های هربخش در ورودی شهر اقدام کنند.

وی گفت: ایجاد پایگاه نوروزی در ورودی شهر به منظور معرفی ظرفیت‌های شهرستان در حوزه گردشگری، صنایع‌دستی و سوغات توسط اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیکشهر برنامه‌ریزی شده است.

امیری خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد شرکت نفت تدابیر لازم را به‌منظور تامین سوخت و در نظر گرفتن کارت آزاد برای جایگاه‌های سوخت در ایام نوروز اتخاد کند.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image