برگزاری نخستین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان راسک گردشگری

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرباز و راسک خبر داد

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرباز و راسک خبر داد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۱۹۴ بازدید

برگزاری نخستین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان راسکرئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرباز و راسک از برگزاری نخستین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان راسک خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، خلیل نبات‌زهب اظهار کرد: نخستین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان راسک به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد و مسئولان کمیته‌های ده‌گانه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرباز و راسک افزود: در این جلسه مقرر ۲۵ اسفندماه امسال رژه موتوری توسط نیروهای اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شود.

وی ادامه داد: همچنین تاکید شد تا شهرداران و دهیاران شهرستان راسک برای زیباسازی فضاهای شهری و روستایی در ایام نوروز اقدام کنند.

نبات‌زهی بیان کرد: راه‌اندازی بازارچه موقت فروش محصولات صنایع‌دستی با همکاری شهرداری و جهاد کشاورزی و سایر اعضای ستاد از اقدامات مهمی است که قرار است توسط ادارات میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و نیز جهاد کشاورزی انجام شود.

وی گفت: در این جلسه مقرر شد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سایر ادارات مربوطه برنامه‌ریزی لازم را برای اجرای جشن‌های نوروزی در سطح شهرستان انجام دهد.

دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان‌های سرباز و راسک افزود: آماده‌سازی فضاهای اسکان توسط آموزش و پرورش، کنترل و نظارت بازار توسط ستاد تنظیم بازار و فعال‌سازی خودپردازها و تامین اسکناس نو توسط بانک‌ها، تامین سوخت در جایگاه‌ها توسط شرکت نفت در ایام نوروز از مصوبات دیگر این جلسه بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد اداره جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی نسبت به تامین مایحتاج مردم در ایام نوروز از قبیل روغن، مرغ، برنج و میوه شب عید براساس سهمیه مصوب اقدام کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image