سیستان و بلوچستان از امنیت خوب و پایداری برخوردار است گردشگری

معاونت حقوق عامه دادستان زاهدان:

معاونت حقوق عامه دادستان زاهدان:

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۵۰۰ بازدید

سیستان و بلوچستان از امنیت خوب و پایداری برخوردار استمعاونت حقوق عامه دادستان زاهدان گفت: سیستان و بلوچستان از امنیت خوب و پایداری برخوردار است و مطرح‌کردن بحث ناامنی در رسانه‌ها محل اشکال است.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، ابوالفضل احمدزاده معاون حقوق عامه دادستان زاهدان در گفتگو با خبرنگار روابط‌عمومی عمومی اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان از امنیت خوب و پایداری برخوردار است و بحث ناامنی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود محل اشکال است.

وی ادامه داد: در راستای نشان‌دادن این امنیت باید معرفی ظرفیت‌ها، جاذبه‌های گردشگری و آثار صنایع‌دستی را به طور گسترده انجام دهیم.

احمدزاده بیان کرد: بحث حاشیه‌نشینی یک معضل جدی است، ۴۴ درصد حاشیه‌نشینی در شهر زاهدان داریم که می‌طلبد تا نگاه جدی به این موضوع شود.

وی گفت: تفریح سالم حق مردم است و اقتضای این تفریح سالم اینست که مدیران مربوطه و نهادهای دولتی و غیردولتی زمینه تفریحات سالمی را برای مردم فراهم کنند که مورد پذیرش آنها قرار گیرد.

معاون حقوق عامه دادستان زاهدان افزود: شناسایی مصادیق جدید احیای حقوق عامه را به‌طور جدی دنبال کرده و استمرار بازدیدها از مراکز بهداشتی درمانی، اتحادیه‌ها و صنوف مختلف به‌ویژه آنچه که ارتباط نزدیکی با سلامت افراد دارد در دستور کار این حوزه در سال آینده قرار گرفته است.

وی گفت: باتوجه به اینکه این استان از مناظر بکر طبیعی برخوردار است قطعا باید یک درآمدزایی پایدار برای مردم داشته ایجاد شود.

احمدزاده خاطرنشان کرد: رویکرد بعدی در سال آینده اینست که باتوجه به میزان بالای تصادفات جاده‌ای این مسئله را به صورت علنی و جدی دنبال کنیم چرا که سیستان و بلوچستان در تعداد متوفیان سوانح جاده‌ای رتبه اول را در کشور دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image