رضایت گردشگران از نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان گردشگری

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در نوروز امسال شاهد رضایت گردشگران از تلاش نیروی انتظامی بودیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در نوروز امسال شاهد رضایت گردشگران از تلاش نیروی انتظامی بودیم.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۴۳۹ بازدید

رضایت گردشگران از نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی باحضور در دفتر سردار طاهری فرمانده انتظامی استان از تلاش نیروی انتظامی در نوروز ۱۴۰۱ تقدیر به‌عمل آورد.

سردار طاهری در این بازدید اظهار کرد: توان عملیاتی ما نسبت به سال گذشته در پیشگیری از وقوع سرقت و سایر مباحث امنیتی بهتر شده، گشت‌های تک‌آوری در تمام محورها مستقر بودند و دلیل اینکه امسال حادثه جاده‌ای نداشتیم همین امر بود.

وی ادامه داد: آمار تصادفات در سیستان و بلوچستان نسبت به سال قبل پایین بوده اما در بحث فوتی در کشور رتبه اول را داشتیم.

فرمانده انتظامی استان افزود: مسئله امنیت برای گردشگران بسیار مهم بوده و امسال نیز شاهد رضایت گردشگران از تلاش نیروهای امنیتی بودیم.

وی ادامه داد: در این استان عقب‌ماندگی‌های زیادی وجود دارد بنابراین راهی به جز کنارهم بودن و هم‌افزایی نداریم در غیر اینصورت به نتیجه نمی‌رسیم.

سردار طاهری با بیان اینکه چابهار ظرفیت بسیار زیادی دارد اما باید امکانات اولیه از جمله سرویس‌های بهداشتی و سایر زیرساخت‌ها فراهم شود، گفت: ما آمادگی داریم برای هر کمپ در چابهار یک پاسگاه ایجاد کنیم.

علیرضا جلالزایی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در این دیدار اظهار کرد: در فرم‌های نظرسنجی که در ورودی شهرها بین مسافران توزیع شده بود میزان رضایت آنها از نیروی انتظامی بسیار زیاد بود.

وی گفت: صدور مجوز برای ایجاد مجتمع‌های بین‌راهی به اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی محول شده است.

جلالزایی بیان کرد: دستگاه‌های دیگر باید تلاش کنند تا زیرساخت‌های شهری و رفاه گردشگران فراهم شود و از رفت و آمد مسافران ایجاد اشتغال برای جامعه محلی و در نتیجه توسعه استان شکل بگیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image