اعزام گروه هنری سیستان و بلوچستان به خرم‌آباد برای حضور در جشنواره اقوام ایرانی گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از اعزام گروه هنری سیستان و بلوچستان به خرم‌آباد برای حضور در جشنواره اقوام ایرانی خبر داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از اعزام گروه هنری سیستان و بلوچستان به خرم‌آباد برای حضور در جشنواره اقوام ایرانی خبر داد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۷۶۹ بازدید

اعزام گروه هنری سیستان و بلوچستان به خرم‌آباد برای حضور در جشنواره اقوام ایرانی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی اظهار کرد: گروه هنری استان متشکل از دو گروه موسیقی و رقص سنتی، گروه طبخ غذاهای محلی و هنرمندان صنایع‌دستی استان برای حضور در جشنواره اقوام ایرانی در خرم‌آباد به استان لرستان اعزام شدند.

برگزاری این جشنواره در قلعه فلک‌الافلاک که شاهد رفت‌وآمد گردشگران زیادی است، می‌تواند در معرفی استان سیستان و بلوچستان بسیار تأثیرگذار باشد.

به دنبال این هستیم که با همکار آژانس‌های گردشگری استان لرستان دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری سیستان و بلوچستان در لرستان ایجاد شود تا ظرفیت‌های این استان را معرفی کرده و در راستای تبادل اطلاعات و رفت و آمد گردشگران دو استان فعالیت کند.

سیستان و بلوچستان با توجه به ظرفیت‌های خوبی که دارد مورد توجه قرار گرفته و باید تلاش کنیم تا این ظرفیت‌ها را به خوبی معرفی کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image