برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی با حمایت یونیدو در سیستان و بلوچستان گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی با حمایت یونیدو در سیستان و بلوچستان خبر داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی با حمایت یونیدو در سیستان و بلوچستان خبر داد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۷۵ بازدید

برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی با حمایت یونیدو در سیستان و بلوچستان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان خبر داد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی اظهار کرد: دوره‌های آموزش صنایع‌دستی حرفه‌ای با حمایت سازمان توسعه ملل متحد (یونیدو) در شهرهای زاهدان، ایرانشهر و چابهار در حال برگزاری است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) با حمایت مالی دولت ژاپن با هدف تقویت زنجیره ارزش صنایع‌دستی، دوره‌های آموزش خیاطی حرفه‌ای، دیجیتال مارکتینگ، بسته‌بندی روز، رنگ‌شناسی و ایمنی کار با مشارکت و همکاری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌کند.

وی یادآور شد: این دوره‌ها در مرحله اول در زاهدان، ایرانشهر و چابهار برگزار می‌شود و در مرحله بعد در حوزه سیستان و سراوان برگزار خواهد شد.

جلالزایی بیان کرد: همچنین این دوره‌ها باحضور اساتید صاحب نام و برجسته دانشگاه هنر تهران به مدت یک هفته در هر شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: ۸۰ نفر در زاهدان، ۱۲۰ نفر در ایرانشهر و ۱۰۰ نفر در چابهار از طریق فراخوان انتخاب شده‌اند که از ۲۲ مردادماه تا پنجم شهریورماه آموزش خواهند دید.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image