سرمایه‌گذاری شرکت هواپیمایی ماهان در حوزه گردشگری کشاورزی چابهار گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: قرار است شرکت هواپیمایی ماهان در حوزه گردشگری کشاورزی شهرستان چابهار سرمایه‌گذاری کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: قرار است شرکت هواپیمایی ماهان در حوزه گردشگری کشاورزی شهرستان چابهار سرمایه‌گذاری کند.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۶۳۹ بازدید

سرمایه‌گذاری شرکت هواپیمایی ماهان در حوزه گردشگری کشاورزی چابهار

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی اظهار کرد: شرکت هواپیمایی ماهان علاوه بر فعالیت در زمینه مسافربری قصد دارد در حوزه گردشگری کشاورزی در شهرستان چابهار سرمایه‌گذاری کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: قرار است منطقه ویژه گردشگری گوردیم که بالغ بر هزار هکتار هست با گونه‌های گیاهی منطقه تبدیل به یک منطقه کشاورزی شده و با ایجاد زیرساخت‌های گردشگری از جمله اقامتگاه‌های بوم‌گردی میزبان گردشگران باشد.

این مسئول ادامه داد: منطقه گوردیم، منطقه گردشگری رمین، گواتر و جنگل‌های حرا از جمله مناطقی هستند که قرار است با ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در حوزه کشاورزی، آماده میزبانی از گردشگران علاقمند به این شاخه از گردشگری باشند.

وی یادآور شد: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، سازمان منطقه آزاد چابهار و شرکت هواپیمایی ماهان جلسه‌ای را در این زمینه برگزار کردند و در این جلسه قرار شد مجوزهای لازم برای این اقدام در سریع‌ترین زمان ممکن توسط اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان صادر شود.

جلالزایی خاطرنشان کرد: گردشگری شاخه‌های متعددی دارد که بخشی از آنها در استان سیستان و بلوچستان به تناسب شرایط محیطی منطقه فعال است.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image