رونمایی از کارت ضابطین قضایی یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: کارت ضابطین قضایی یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان رونمایی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: کارت ضابطین قضایی یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان رونمایی شد

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۳۳۱ بازدید

رونمایی از کارت ضابطین قضایی یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان

امروز صورت گرفت


به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، آیین رونمایی از کارت ضابطین یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با حضور معاون حقوق عامه دادستانی زاهدان، رییس پلیس پیشگیری و فرماندهان یگان‌ حفاظت ادارات کل استان در سالن جلسات موزه منطقه‌ای جنوب شرق در زاهدان برگزار شد.

ابوالفضل احمدزاده معاون حقوق عامه دادستانی زاهدان در این مراسم اظهار کرد: نظم و انتظام در فرایند اعطای کارت ضابطین به‌خوبی دیده شده است.

وی ادامه داد: گرفتن این کارت‌ها ملاک اصلی نبوده بلکه انجام وظایف اصلی معیار قانونی و اخلاقی است.

احمدزاده بیان کرد: استفاده از کارت ضابطیت باید در جای خودش باشد و برخوردها با متخلفین حتی الامکان لسانی باشد.

وی با تاکید بر لزوم معرفی فرهنگ این استان گفت: باید به ویژگی‌های فرهنگی‌مان افتخار کنیم و آداب و سنن مردم منطقه را حفظ کنیم.

معاون حقوق عامه دادستانی زاهدان خاطرنشان ساخت: این استان ظرفیت‌های فرهنگ فراوانی و غنی‌ای دارد که معرفی نشده و لازم است در این زمینه تلاش و همتی مضاعف صورت گیرد.

علیرضا جلالزایی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در این مراسم اظهار کرد: ۱۰۵ نفر از کارکنان یگان‌حفاظت این مجموعه در سطح استان به‌صورت حضوری و غیرحضوری در دوره آموزشی کارکنان یگان‌حفاظت شرکت کردند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: گواهینامه حضور در دوره و کد ضابطیت با هماهنگی با دادستانی کل استان به شرکت‌کنندگان اعطا شده است.

وی در پایان از خدمات نیروهای یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان در تامین نظم و امنیت برنامه‌ها، حفظ آثار تاریخی و تلاش‌های فراوان در حوزه‌های مختلف قدردانی کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image