در ششمین روز از هفته دولت؛  ۲ پروژه میراث فرهنگی در شهرستان چابهار افتتاح شد گردشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان چابهار از افتتاح ۲ پروژه در حوزه میراث فرهنگی این شهرستان به مناسبت ششمین روز از هفته دولت خبر داد.

رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان چابهار از افتتاح ۲ پروژه در حوزه میراث فرهنگی این شهرستان به مناسبت ششمین روز از هفته دولت خبر داد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۴۶ بازدید

در ششمین روز از هفته دولت؛  ۲ پروژه میراث فرهنگی در شهرستان چابهار افتتاح شد

🌐دولت مردم؛ نظارت عمومی،پاسخگویی و تبیین
🇮🇷🇮🇷🇮🇷هفته دولت گرامی باد
🌐روایت پیشرفت؛

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، خیرالنساء امیری از افتتاح ۲ طرح در حوزه میراث فرهنگی در ششمین روز از هفته دولت تحت عنوان «دولت مردم؛ نظارت عمومی، پاسخگویی و تبیین» خبر داد و اظهار کرد: دولت سیزدهم با اتکای به خداوند با همکاری مردم و مسئولان توانست اقدامات مؤثری انجام دهد ازاین‌جهت هفته دولت بهترین فرصت و موقعیت برای بیان خدمات دولت به مردم، اعتمادبخشی، امیدآفرینی در جامعه به شمار می‌رود.

او افزود: این دو پروژه شامل احداث بازارچه صنایع دستی در تالاب صورتی و یک واحد بوم گردی در روستای رمین با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال با حضور مسئولین اجرایی شهرستان چابهار کلنگ زنی و بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان چابهار ادامه داد: در هشت ماهه اخیر موافقت اصولی برای هفت پروژه در حوزه بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد تومان در قالب بوم گردی مجتمع تفریحی و گردشگری هتل و هتل آپارتمان از طریق اداره کل میراث فرهنگی صادر شده است.

این مسئول گفت: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال برای ۱۲۰ نفر به طور مستقیم فراهم شده است.


با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image