هشت طرح گردشگری در هفته دولت در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود گردشگری

 معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از افتتاح و بهره‌برداری هشت طرح گردشگری در هفته دولت خبر داد.

 معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از افتتاح و بهره‌برداری هشت طرح گردشگری در هفته دولت خبر داد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۲۵۲ بازدید

هشت طرح گردشگری در هفته دولت در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود


🌐دولت مردم؛ تحول مردم پایه
هفته دولت گرامی باد
🌐روایت پیشرفت؛

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، رضا گنجعلی در هفتمین روز از هفته دولت تحت عنوان «دولت مردم؛ تحول مردم پایه» این هفته را بهانه‌ای برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و تجدید بیعت با رهبری معظم انقلاب دانست و اظهار کرد: هفته دولت فرصتی است برای بازنگری در عملکرد مدیریتی از این‌ حیث باید خدماتی که توسط نظام و دولت ارائه می‌گردد به نحو مطلوب تبیین شوند.

او از افتتاح هشت طرح گردشگری در اقصی‌ نقاط استان خبر داد و افزود: این طرح‌ها شامل اقامتگاه بوم‌گردی، مجتمع‌های گردشگری، تأسیسات اقامتی و خانه مسافر در شهرستان‌های هامون، چابهار، زابل، زاهدان و تفتان است .

این مسئول ادامه داد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها برای قریب به ۵۰ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد می‌شود .

معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بیان کرد: صنعت گردشگری یک اقتصاد بسیار پر رونق برای کشور و منبعی تجدیدپذیر است که خلق ثروت و اشتغال می‌کنند و هویت ایرانی و اسلامی ما را به جهانیان نشان می‌دهد.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image