بازدید سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از مرکز آموزش صنایع‌دستی شهرستان زاهدان گردشگری

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان به همراه معاون صنایع دستی اداره کل به‌ صورت سرزده از اداره و مرکز آموزش صنایع‌دستی شهرستان زاهدان بازدید کرد.

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان به همراه معاون صنایع دستی اداره کل به‌ صورت سرزده از اداره و مرکز آموزش صنایع‌دستی شهرستان زاهدان بازدید کرد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۴۱ بازدید

بازدید سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از مرکز آموزش صنایع‌دستی شهرستان زاهدان

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان به همراه معاون صنایع دستی اداره کل به‌ صورت سرزده از اداره و مرکز آموزش صنایع‌دستی شهرستان زاهدان بازدید کرد.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان؛ محمدهادی طهرانی مقدم در جریان این بازدید با کارکنان، مربیان و هنرجویان این مرکز ملاقات و از نزدیک امکانات و مشکلات مجموعه را مورد ارزیابی قرار داد.

وی بر بهسازی، تجهیز کارگاه‌های آموزشی، بهبود سیستم سرمایشی - گرمایشی و استفاده بهینه از فضاهای موجود تاکید کرد.

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان همچنین در جریان روند توانمندسازی متقاضیان فراگیری صنایع‌دستی و هنرهای سنتی از مرحله آموزش مهارت، اعطای گواهینامه و به‌ تبع آن برخورداری از تسهیلات اشتغال‌زا تا حمایت‌های پسینی از جمله معرفی به نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و... قرار گرفت و توجه و اهتمام ویژه در زمینه بازاریابی، تبلیغات و فروش تولیدات این حوزه را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد در این بخش با تلاش مضاعف باید به نتیجه های مطلوب رسید.

طهرانی مقدم علاوه بر استفاده از مواد اولیه بوم‌آورد در تولید محصولات صنایع‌دستی بر توجه ویژه به توسعه رشته‌های زودبازده همچون تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی با بهره‌گیری از منابع و معادن غنی منطقه را مورد تاکید قرار داد.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image