بازدید رئیس میراث فرهنگی شهرستان نیمروز از کارگاه های صنایع دستی   گردشگری

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیمروز از کارگاه های صنایع دستی این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک با توانایی ها و ظرفیت های این بخش آشنا شد. 

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیمروز از کارگاه های صنایع دستی این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک با توانایی ها و ظرفیت های این بخش آشنا شد. 

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۲۵۹ بازدید

بازدید رئیس میراث فرهنگی شهرستان نیمروز از کارگاه های صنایع دستی  

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیمروز از کارگاه های صنایع دستی به همراه کارشناسان صنایع دستی و دفتر فنی اداره کل بازدید کرد و از نزدیک با توانایی ها و ظرفیت های این بخش آشنا شد.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، ایرج نصیرآبادی در تشریح خبر فوق بیان کرد: این دیدارها به منظور آشنایی با توانایی ها و ظرفیت های این کارگاه ها انجام شد که یکی از این بازدیدها از زمین اهدایی کارگاه خامه دوزی شهرستان نیمروز واقع در پارک شهدای گمنام به مساحت حدود ۱۲۰۰ متر مربع بود.

وی تصریح کرد: در این راستا طی هم اندیشی در این زمینه تصمیم بر اختصاص اعتباری برای ساخت این کارگاه در دو طبقه جهت برگزاری کلاس های آموزشی، نمایشگاه صنایع دستی و فروشگاه در همه رشته های صنایع دستی گرفته شد.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیمروز ادامه داد: یکی دیگر از بازدیدها از کارگاه های تولیدی صنایع دستی خامه دوزی بود که در این زمینه نیز از نزدیک با برخی دغدغه ها و مشکلات صنعتگران بحث و تبادل نظر صورت گرفت تا در صورت امکان این مشکلات پیگیری و رفع شوند.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image