حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی است/ جنگ نرم دشمنان کانون گرم خانواده‌ها را نشانه گرفته گردشگری

 کارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی بوده و بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

 کارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی بوده و بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
چهار‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۳۱ بازدید

حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی است/ جنگ نرم دشمنان کانون گرم خانواده‌ها را نشانه گرفته

کارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی بوده و بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس جلسه توجیهی با موضوع تبیین نقش زنان و خانواده در دفاع مقدس با سخنرانی سرهنگ حسن فضلی با حضور کارکنان این اداره کل صبح امروز شنبه در سالن کنفرانس موزه منطقه‌ای برگزار شد.

حسن فضلی در جلسه توجیهی تبیین نقش زنان و خانواده در دفاع مقدس با بیان اینکه نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس، برجسته و محوری بود، اظهار کرد: ایثارگری‌های شیرزنان ایران اسلامی در پشتیبانی جنگ، امدادگری و همچنین تشویق همسران و فرزندان جوانشان خود به جنگ و جهاد تحت فرمان بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) در پیروزی سپاه اسلام در دفاع مقدس بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

او از مهم‌ترین جلوه‌های حضور بانوان ایرانی در دفاع مقدس را نقش پشتیبانی و خدماتی آنان و فراهم‌آوردن تدارکات لازم برای رزمندگان در جبهه‌های جنگ دانست.

فضلی افزود: یکی دیگر از فعالیت‌های خودجوش زنان در دوران دفاع مقدس جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تلاش در جهت تهیه اقلام پر مصرف و ضروری و سایر مایحتاج جبهه‌ها بود.

او با بیان اینکه مادران شهدا با تاسی از حضرت زینب (س) در دشت کربلا حماسه بزرگی را رقم زدند، گفت: یک انسان چقدر باید بزرگ باشد که دو یا سه فرزند خود را برای دفاع از نظام و انقلاب تقدیم کند و اعتقاد راسخی می‌خواهد که بعد از شهادت اولین، دومین و سومین و به ترتیب لباس رزم برای دفاع از میهن و نظام می‌پوشند.

فضلی با بیان اینکه در جنگ نرم دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی» به دنبال حذف حیا و عفت زن مسلمان است و حجاب را نشانه گرفته، افزود: امروز دشمنان در جنگ نرم و سایبری علیه ایران اسلامی نهاد خانواده را نیز نشانه گرفته‌اند که در این زمینه مادران پاک‌ دامن باید با مسائل اعتقادی و مذهبی اقدام به تربیت فرزندان کنند.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image