به جهت تسهیل در امر اشتغال و  تسهیلات سرمایه گذاری صورت گرفت؛ دومین جلسه کمیته اعتبار و تسهیلات میراث‌ فرهنگی سیستان و بلوچستان  گردشگری

رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری دومین جلسه بررسی اعتبار و تسهیلات در اداره کل  خبر داد.

رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری دومین جلسه بررسی اعتبار و تسهیلات در اداره کل  خبر داد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۸۸ بازدید

به جهت تسهیل در امر اشتغال و  تسهیلات سرمایه گذاری صورت گرفت؛ دومین جلسه کمیته اعتبار و تسهیلات میراث‌ فرهنگی سیستان و بلوچستان 

رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری دومین جلسه بررسی اعتبار و تسهیلات در اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سیستان و بلوچستان، خدیجه براهویی در ابتدا به ارایه‌ی گزارش مصوبات جلسه قبل که منجر به تایید ۵ طرح با اعتبار بالغ بر ۱۵میلیارد تومان از سوی اداره کل میراث فرهنگی گردیده، که برای تأیید به دبیرخانه استانی ارسال شده است، پرداخت.
او افزود: این جلسه به منظور بررسی درخواست های سرمایه‌گذاران، بهبود و تسهیل فرایند پرداخت تسهیلات پرداخت عادلانه برابر ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی با حضور اعضا تشکیل شد.

او ادامه داد: در این کمیته به صورت تخصصی بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص یازده طرح در قالب درخواست‌های متقاضیان تسهیلات توسط اعضا صورت گرفت.

رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان بیان کرد: این جلسات بنا به ضرورت ابلاغ و تخصیص اعتبار به صورت مستمر با حضور اعضا به جهت تسهیل در امر اشتغال و سرمایه با اولویت معرفی پروژه های نیمه تمامی که تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسند و سپس سرمایه گذارانی که تاریخ افتتاح و بهره برداری پروژه های آنها در سال ۱۴۰۳ می باشد انجام شد.
همچنین در این جلسه در خصوص طرح های متقاضی تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ سال ۱۴۰۱ تصمیم گیری شد.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image