برگزاری کارگاه آموزش سفال به دختران دانشجو در سراوان  گردشگری

کارگاه آموزش سفالگری با هدف آشنایی جوانان با آثار تاریخی و صنایع دستی سراوان ویژه دختران دانشجو دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

کارگاه آموزش سفالگری با هدف آشنایی جوانان با آثار تاریخی و صنایع دستی سراوان ویژه دختران دانشجو دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان
یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۳۳۴ بازدید

برگزاری کارگاه آموزش سفال به دختران دانشجو در سراوان 

کارگاه آموزش سفالگری با هدف آشنایی جوانان با آثار تاریخی و صنایع دستی سراوان ویژه دختران دانشجو دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد

حمزه ندرت زهی رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سراوان در این زمینه اظهار کرد: این کارگاه آموزش سفالگری به‌ همت دانشگاه پیام نور سراوان و با همکاری این اداره ویژه دختران دانشجو به مدت ۱۰ به صورت عملی در محل مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

وضعیت سرویس‌های بهداشتی بین‌راهی در شهرستان سراوان مورد بازدید و بررسی قرار گرفت

همچنین صبح امروز بازدید مشترک مسئولان میراث‌ فرهنگی سراوان، اداره راهداری، حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این شهرستان از آخرین وضعیت سرویس‌های بهداشتی بین‌ راهی و مکان‌های گردشگری در این شهرستان انجام شد.

با توجه‌ به اینکه بازسازی، مرمت و تجهیز سرویس‌های بهداشتی بین‌ راهی یکی از تأکیدات مقام عالی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برای رفاه حال بازدیدکنندگان است در این بازدید بر ساخت و تجهیز سرویس‌های بهداشتی مناطق گردشگری و تاریخی شهرستان سراوان تا قبل از ایام نوروز تأکید شد.

با ما در فضای مجازی همراه باشید 👇👇

🌐وبسایت
www.chht-sb.ir
🌐اینستاگرام
https://instagram.com/sb_cthh
🌐توییتر
twitter.com/sb_cthh
🌐آپارات
aparat.com/sb_cthh
🌐روبیکا
rubika.ir/visit_Sb

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image